Wyniki Biegów Młodzieżowych 2013


Klasyfikacja  26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  dziewcząt -  dzieci specjalnej troski


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Dorota Woźniak

2

Kamila Marzec

 

 

Klasyfikacja 26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  chłopców  - dzieci specjalnej troski

 

Msc.

Imię  Nazwisko

1

Jacek Fedan

2

Radosław Pilarczyk

3

Krzysztof Rugała

 

 

Klasyfikacja 26  Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  dziewcząt  przedszkola

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Wiktoria Napierała

2

Łucja Wachowska

3

Kinga Malinowska

 

 

Klasyfikacja 26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  chłopców  - przedszkola

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Kacper Janas

2

Wojciech Pietruszka

3

Marcin Branderbura

 

 

Klasyfikacja  26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  dziewcząt  -  klasy 1-2

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Zofia Mejza

2

Zuzanna Mejza

3

Martyna Małycha

 

 

Klasyfikacja 26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  chłopców  -  klasy 1-2

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Miłosz Wolak

2

Fryderyk Zieliński

3

Bartosz Orłowski

 

 

Klasyfikacja  26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  dziewcząt  -  klasy 3-4

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Martyna Trocholepsza

2

Wiktoria Mazur

3

Zuzanna Broncel

 

Klasyfikacja  26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  chłopców  -  klasy 3-4

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Gabriel Zieliński

2

Piotr Ostapowicz

3

Martin Bałusz

 

 

Klasyfikacja  26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  dziewcząt  -  klasy 5-6

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Jadzia Wyrwińska

2

Nikola Horowska

3

Aleksandra Niżyńska

 

 

Klasyfikacja  26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Kategoria  chłopców  -  klasy 5-6

 


Msc.

Imię  Nazwisko

1

Damian Knopczyński

2

Nikodem Woga

3

Paweł Kasiński

 

 

Klasyfikacja 26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Gimnazja kategoria  dziewcząt  

 

Msc.

Imię  Nazwisko

1

Maria Lisiecka

2

Alicja Królik

3

Anita Chwałek

 

 

Klasyfikacja 26 Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich
Gimnazja kategoria  chłopców 

 

Msc.

Imię  Nazwisko

1

Dawid Młodystach

2

Robert Moroz

3

Maciej Węglarz